تعاونی برتر ملی در دو سال متوالی

شرکت تعاونی توسعه و عمران
​​​​​​​ شهرستان قم

خرید سهام

025-33554377

اطلاعیه ی فروش سهام سری پنجم

 

 

 

 

به اطلاع عموم می‌رساند در راستای مصوبه ۱۳۸۹/۹/۲۸ مجلس شورای اسلامی و تاییدیه شورای محترم نگهبان و موافقت‌نامه شماره ۸۰۹۸ مورخ ۱۳۹۲/۰۲/۲۹ از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، تنها شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم در سال ۱۳۹۳ تحت شماره ۱۲۸۴۰ مورخ ۱۳۹۳/۰۲/۱۴ تاسیس گردید و هم‌اکنون با دارا بودن بیش از ده هزار سهامدار یکی از بزرگترین تعاونی‌های کشور و تعاونی برتر ملی و استانی در دو دوره متوالی در سالهای ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰  می‌باشد که براساس مصوبه مجمع عمومی و در راستای خدمت به هم‌استانی‌های عزیز با اهداف ذیل اقدام به فروش سهام به آحاد مردم استان قم می‌نماید:

اهداف تعاونی:

۱. هدایت منابع مردمی به بخش‌های تولیدی ـ توزیعی ـ خدماتی ـ اقتصادی ـ کشاورزی ـ عمرانی ـ صنعتی ـ فرهنگی و ...

۲. تسریع در رشد و توسعه شهرستان قم

۳. انجام طرح‌هایی که به دلیل افزونه‌زا بودن آن، امکان واگذاری به بخش خصوصی وجود ندارد.

۴- افزایش توان مالی شرکت با مشارکت افراد واجد شرایط

افراد واجد شرایط:

تمامی افراد حقیقی ساکن یا شاغل یا متولد شهرستان قم با شرایط  داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران و عدم ممنوعیت قانونی و حجر می‌توانند در این تعاونی عضو شوند؛ همچنین عضویت در سایر تعاونی‌ها مانع از عضویت در این تعاونی نمی‌باشد.

مهلت خرید سهام:

از تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ لغایت ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ می‌باشد.

نحوه خرید سهام:

مبلغ خرید هر سهم ۳.۱۰۰.۰۰۰ ریال (سیصدو ده هزار تومان ) می‌باشد.
حداقل ۵ سهم و حداکثر ۶۰۰ سهم هر فرد می‌تواند بخرد.
مبلغ ۲۵۰.۰۰۰ ریال (بیست و پنج هزار تومان) به ازای هر فرد جهت هزینه‌های حق‌ثبت می‌باشد که از سهامداران فعلی و جدید دریافت می‌شود.
پرداخت مبلغ خرید سهام و مبلغ حق‌ثبت جمعاً طی یک تراکنش به حساب شرکت پرداخت گردد.
هر فیش واریزی یا تراکنش بانکی شامل نام و نام خانوادگی ـ کدملی و شماره تماس متقاضی باشد و حتماً تحویل دفتر شرکت گردد تا خرید شما ثبت نهایی شود.
افرادی که از طریق کارت به کارت یا نرم‌افزارهای مربوطه اقدام به خرید سهام می‌کنند، ضمن اعلام خرید خود به شرکت حتماً اصل رسید مربوطه را به شرکت تحویل دهند تا ثبت‌نام آنها نهایی گردد.
در خریدهای بالای بیست‌میلیون تومان متقاضیان می‌توانند چک به تاریخ روز به نام شرکت تعاونی توسعه و عمران تحویل دفتر شرکت نمایند.
در خرید سهام به صورت تجمعی توسط ادارات و ارگان‌های مختلف، یک نفر به عنوان نماینده به شرکت تعاونی توسعه و عمران معرفی شود تا فرم‌های ثبت‌نام و مدارک واریز وجه توسط ایشان به دفتر شرکت ارائه گردد و در خرید انفرادی، فرد متقاضی شخصاً به شرکت مراجعه نماید.
مدارک لازم جهت ثبت‌نام متقاضیان جدید: این افراد با در دست داشتن اصل فیش‌های واریزی یا رسید پرداخت ـ کپی شناسنامه و کارت ملی.جهت تکمیل فرم‌های مربوطه به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه نموده یا به افراد تعیین شده در ادارات تحویل نمایند.
شماره حساب:   ۱-۱۵۳۹۵۵۰-۲۱۱-۲۶۰۱
شماره کارت: ۲۸۹۷-۰۰۹۶-۰۸۷۰-۵۰۲۹
شماره شبا: ۷۰۰۲۲۰۲۶۰۱۰۲۱۱۱۵۳۹۵۵۰۰۰۱ IR
و یا مراجعه حضوری به دفتر شرکت و پرداخت با دستگاه کارتخوان نزد بانک توسعه تعاون بنام شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم

آدرس دفتر شرکت: قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه ۵، واحد ۵۲۰

تلفن: ۵-۳۷۸۴۲۱۰۳                    ۰۹۰۲۴۲۵۶۸۹۳ (شماره در پیام رسان ها)       

ساعت مراجعه: ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰                

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها